| Doub a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=TjBbCttSZQ8

Asta e viitorul Romaniei?:-?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu, nu merge așa.
Regretele nu fac minuni, n-o să aducă pe nimeni înapoi.

63 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Parinti distrusi=copii distrusi

| Doub explică (pentru SuckDreamLoveH):

Pff, cred ca nici tu nu esti foarte sanatos.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Doub explică (pentru DogMX):

Eheee. La ce limbaj are copilu', nu ma mira.

| LoveSleep a răspuns:

Copilu' ăla n-are nicio vină pentru că el face ce vede și ce aude.
E clar vina celor "maturi". E o fază când trage tare de volan la stânga iar idiotul care în ținea în brațe râde și îi spune: "Unde te bagi, mă?" Dacă venea o mașină din sens opus, și ar fi făcut accident, iar omul din cealaltă mașină ar fi murit, ce măsuri s-ar fi luat? Câți i-ar fi dat? 10 cu suspendare? Ar fi făcut 5.
Pe cei cu omor calificat, i-aș tortura sau împușca. Pe restul, i-aș pune la treabă, legați cu lanțuri. Aș face din România cea mai curată și sigură țară.
Avem sute de polițiști care nu fac nimic. I-aș pune să-i păzească. Unul la 3 infractori.
Aș înjumătăți de vreo 3 ori parlamentul și pe violatorii i-aș împușca. De câte ori am auzit "A păgubit statul cu 10 milioane de euro" Câte s-ar putea face cu banii ăia? Școli, spitale, drumuri ș.a.
Uitasem, dar cred că te-ai prins...i-aș spânzura și pe ăștia.

Așa că, asta e România pe care o-aș iubi cu adevărat.

| Doub explică (pentru LoveSleep):

Nu-i putin cam crud?thinking

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Deloc.

| Doub explică (pentru LoveSleep):

I-ai tortura, impusca si spanzura si nu ar fi crud deloc? Da, asa e.happy

Nu ai putea pur si simplu sa-i pui sa munceasca... fara sa omori pe nimeni?big grin

| Neuronul a răspuns:

Copilul ăsta încă nu poate pronunţa bine unele cuvinte şi deja înjură în ultimul hal laughing
Asta e nimic!
În România se întâmplă lucruri mult mai gravewinking
Absolut totul porneşte de la educaţie şi primii ani ai copilăriei.

Să încerci să schimbi asemenea specimene e imposibil. Să-i arzi ar fi la fel de inutil. Aştea-s ca ţânţarii: Omorî 4, mai apar 6 oh go on
Tot ce poţi să faci e să nu fi ca ei şi să ai grijă cum îţi educi viitori copiiwinking

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Mai avem puțin până ne omorâm între noi pe stradă.
Dacă jefuiești o bancă primești vreo 5 ani de închisoare. După 5 ani, te duci în vacanță, că doar na', să te relaxezi puțin, că bani ai destui.
Crezi că ar mai îndrăzni cineva să ucidă un om dacă ar ști că sentința este pedeapsa cu moartea?

| Doub explică (pentru LoveSleep):

"Crezi că ar mai îndrăzni cineva să ucidă un om dacă ar ști că sentința este pedeapsa cu moartea?"- Da, sunt sigura. Prostia nu are limita. Eu inteleg ce vrei sa spui si iti dau dreptate, dar chiar ai putea sa omori pe cineva? Cum ii spuneam si lui DroGhys, cu ce am fi noi mai buni daca i-am omori? Gandeste-te ca si ei au fost (poate) educati in acelasi mod.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Probabil că n-aș face-o, dar cum ziceam, e singura soluție.
Dacă știi tu alta, ascult.(de fapt, văd)

| Doub explică (pentru LoveSleep):

M-ai bagat in ceata. Pai ori ai fi in stare sa o faci, ori nu?

Nu stiu. As incerca sa trezesc umanitatea din ei.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Hehe laughing
Bună glumawinking

| Doub explică (pentru LoveSleep):

Da-te-n colo. Ti se pare ca glumesc?raised eyebrows

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Păi tu vrei să trezești umanitatea dintr-un animal?

Treaba aia, cu "oricine merită o a doua șansă" e o porcărie.
Ăla pe care l-a omorât de ce n-a primit a doua șansă?

| Doub explică (pentru LoveSleep):

Aham. Ai dreptate. Atunci, hai sa ne comportam si noi ca ei si sa ii omoram, ca mno, e singura solutie.

Nu stiu, i-as pune la munca, i-as baga in lagare.

| Doub explică (pentru LoveSleep):

"Treaba aia, cu "oricine merită o a doua șansă" e o porcărie."- Si daca intr-adevar regreta? Nu merita o a doua sansa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oameni surprise
Le-as da foc.
De asta s-a umplut tara de prosti, ca s-au inmultit specimenele astea.
Uite ce am inteles din ce-am vazut in video:copil ''la volan'', manele, filmare, comportament si limbaj de balta, plus un copil infect precum maimutoi aia de langa el care in loc sa-i atraga atentia mai mult il incurajeaza prin rasetele lor.
Prostie, prostie peste tot.
Incepe din ce in ce mai mult sa-mi placa timpurile de mai demult cand manele si astfel de oameni nu existau, iar atunci deosibire dintre oameni se facea prin inteligenta.
Acum ala care e destept e tocilar si ''prost''.

| Doub explică (pentru LoveSleep):

Aici ai dreptate.straight face

| Aretha a răspuns:

Nu.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Nu cred!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce pot sa zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca taica-su e asa, de la copil ce asteptari sa mai ai?
https://www.youtube.com/watch?v=JZlAcyjm7DM

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Ohhh.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooo, stai ca eu n-am dat si cu sunet.La naiba, nici eu nu injur asa! Ce ne facem? Eu nu vreau sa-mi cresc copiii printre specimene de-astea.

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Pff, crezi ca eu vreau? Asta e.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nu! Daca spunem toti ''C'est la vie'' nu ajungem nicaieri.Ne trebuie schimbari acum cat inca mai exista oameni inteligenti in tara.Ma gandesc eu la ceva...

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Si ce schimbari poti face?