| Superior a întrebat:

Cat o sa mai rabde "poporul constient" al Romaniei?
https://www.youtube.com/watch?v=Nkiz71gw7D4

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Îmi iau familia și plec din țară. Plec de tot!"

cam asta defineste Romania, nu ai nici un viitor in tara asta, tineri nu merg la vot da merg batrani care voteaza cu psd iar psd le mai da un leu si asta e, desteapta-te romane din somnul cel de moarte, inca romanii sunt adormiti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Îmi iau familia și plec din țară. Plec de tot" Ii poti condamna? Nimeni nu pleaca de la prea mult bine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar dragnea nu pleaca din tara, doar daca nu e anchetat penal de dna, si dreapta a fost la putere a facut nimic, toata politica este acelasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am râs pe rupte când Dragnea și-a aprins țigarea și a început să mănânce. laughing)