| Nilsson a întrebat:

Acesta e viitorul spre care ne indreptam?

https://www.youtube.com/watch?v=q5mVOQO92js

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pe viitor se va schimba si literatura. Nu se vor mai scrie opere gen "Romeo si Julieta", ci gen "Romeo si Don Bartolo"

| RAY a răspuns:

Nu e nimic rau in asta,si asa suntem multi,homosexuali, lesbienele nu se pot inmulti deci tot hetrosexuali vor duce specia mai departe, si eu sunt impotriva ca doi barbati sa creasca un copil sau doua femei, natura a lasat masculul ca sa penetreze vagine, in termeni genetici homosexuali sunt erorii genetice

| Golyat18 a răspuns (pentru RAY):

Da man nu ii opreste nimeni, insa omul isi alege preferintele sexuale cand este mare nu cand e copil. Prin ceea ce fac ei transforma copiii in bisexuali.

| Nilsson explică (pentru Golyat18):

"Prin ceea ce fac ei transforma copiii in bisexuali."
Adica ii spala pe creier de mici.
Prin genul acesta de "educatie" li se distruge personalitatea si nu stiu in ce masura mai pot alege mai tarziu cand li se imprima de mici niste idei in cap.

| Superior a răspuns (pentru RAY):

E ceva foarte rau... datorita gandirii ca "e ceva normal" toata lumea va fi gay si lesbiana... E in regula sa oferi suport pentru un gay si un lesbiana dar nu si pentru baietii ca nu e nimic rau sa o traga-n alti baieti si la fete sa recreeze scenele din "two girls are sharing double ended dildo".

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Hai nu exagera

Răspuns utilizator avertizat
| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Din pacate.