| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/W1eWAj6NFOI
Poză cu tipa? mi se pare foarte interesantă xD

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai aici link-ul cu poza https://i.ytimg.com/vi/W1eWAj6NFOI/maxresdefault.jpg

| Axely a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, multumesc ^.^

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Altă dată când vrei să faci rost de o imagine dintr-un videoclip de pe Youtube, să știi că este extrem de simplu!

1. Deschizi videoclipul în full screean
2. Apeși butonul print screen al tastaturii / "prt sc" sau cum îl ai tu notat!
3. Deschizi Paint din windows și apeși (CTRL + V)
4. Închizi programul și dai pe salvare, îți va apărea unde vrei să o salvezi în pc, nimic mai mult! ^.^

- https://s30.postimg.org/z7jkm30yn/screenshot_10.jpg

Dacă vrei direct online și nu vrei să pierzi nici o secundă în plus, să o trimiți rapid cuiva spre exemplu, să știi că merge exact același lucru cu CTRL+V și să uploadezi direct online pe Imgur și alte site-uri similare!

Baftă!

| Axely a răspuns (pentru HandaSei):

Xd
Oh, thx; 3