| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare sexy fata asta? Argumentați!
https://youtu.be/LlE5wEWYJpI

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arata bine, dar cu parul depilat la organ ar fi si mai misto. Au un obicei prost sa il lase.

| Adry05 a răspuns:

Desi sunt fata, da. laughing)

| darrio2007 a răspuns:

Pentru un copil arata bine.

| RAY a răspuns:

Are o fața simetrica, da e frumoasa, simetria este un marker general al frumuseti indiferent de cultura, oriunde in lume te duci cei simetric e placut

| lpavel a răspuns:

Binenteles, e foarte sexy! Ce sa argumentez? nu e grasa are forme, stie sa le arate etc. Degeaba esti frumoasa si sexy daca nu stii sa te scoti in evidenta. si nu ma refer sa te imbraci ca o curva(scuza-mi expresia) ci indrazneata, plina de viata, adica arati ca esti superba, sexy si frumoasa dar greu de cucerit, asta trebuie sa spuna tinuta ta etc.

| OldSoul a răspuns:

E sexy ca un cactus...
Pacat ca nu-mi place fata ei

| WaterDrop a răspuns:

Din moment ce este asiatica, deja spui atragatoare.Acolo nu au femei neatractive pentru ca sunt facute in fabrici dupa tipare standard, nu au pretentii legate de marimi, si sunt rezistente la bukkake.

| lpavel a răspuns (pentru WaterDrop):

Gresesti! Nu exista padure fara uscaturi! Am vazut foarte multe tentative de femei si fete asiatice... (ca sa nu zic urate) big grin

| WaterDrop a răspuns (pentru lpavel):

Frumusetea este in ochii privitorului :p

| lpavel a răspuns (pentru WaterDrop):

Asa este ai dreptate, dar daca esti in locuri mai populate de asiatici vezi si ce nu vrei sa vezi... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E sexy Dar tot nu le intrece pe koreenele alea mici sunt scumpici