| pchdinamo a întrebat:

Credeti casi va reveni HUIDU de la Cronica Carcotasilor? e pacat sa moara e tanar...

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu stiu ce sa zic, nu hotarasc eu pentru el, dar trebuie sa lupte pentru viata lui pentru ca inca e tanar, poate sa lupte, sa se gandeasca la copii lui, la sotia lui, la toti cei dragi pe care toti il iubesc.
Eu una sper sa-si revina.
Sa de Domnul sa fie totul bine.

Sanatate!happy

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Deja isi revine, da ar fi pacat sa moara atat de tanar. Imi place emisiunea asta. E amuzanta.

| laviflower a răspuns:

Da mi se pare ca s-a trezit din coma si si-a recunoscut familia.

| haiZI a răspuns:

Sunt alti care mor la 1 an sau mai repede deci huidu e batran.in fiecare secunda moare cineva acum who cares?

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Da, cred ca isi va reveni. Nu are nimic foarte grav si e doar in coma artificiala, adica medicii l'au bagat si il scot cand vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt sigură că o să-şi revină.

| alexandra_5561 a răspuns:

Da e pacat sper ca isi va reveni