| ALM2000RO a întrebat:

Și-a mai pierdut cineva timpul să răspundă la toate cele 1.702 de întrebări din Oracolul TPU?
Mi-a venit cheful să răspund la toate acum vreo 2 săptămâni.
Știu că unele întrebări sunt vechi, de prin 2014-2015 de când văd că e oracolul (eu n-am cont decât de anul trecut), de ex m-a întrebat dacă votez la alegerile din 2014, eu nici nu aveam drept de vot atunci dar tot am răspuns la tot laughing
Am răspuns alegând varianta cea mai aproape de adevăr sau cea mai îndepărtată de neadevăr, după caz, în situațiile în care nicio variantă de răspuns nu era potrivită.
Am răspuns și la întrebările de fete (erau câteva legate de vestimentație) încercând să mă pun în locul uneia, nu am vrut să las vreo întrebare fără răspuns laughing
Voi la câte întrebări ale oracolului ați răspuns?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La toate am raspuns
dar raspundeam cand apareau zi de zi

| Fatamuntilor a răspuns:

La majolitatea cand au aparut! In momentul in care nu au mai aparut, m-am lasat si eu.