| Jonnyk a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun cantaret de muzica pop din lume ( in afara de Michael Jackson )?

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Lady Gaga si Madonna tongue

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Madonna.

Si Lady GaGa are voce, dar neah. o artista cu doar 2 ani de cariera nu merita sa se numeasca Regina muzicii pop.

Starurile Disney sunt complet paralele cu acest gen de muzica, daca ii intrebi, pariu ca nu au habar ce canta. Au ajuns cantareti pentru ca au fost actori. Dar doar pentru ca sunt ascultati de tot poporul nu inseamna ca au si talenthappy Acelasi lucru si pentru Bieber.

Deci, ramane Madonna. Pe parcursul a zeci de ani de cariera a reusit sa isi modeleze stilul pentru a ramane in topuri. E ceea ce numesc eu o artista adevarata. Lady Gaga, chiar daca are voce, nu va reusi niciodata ce a reusit Madonna.

| MalinaH a răspuns:

Lady gaga

| cornel a răspuns:

Lady Gaga si Madonna

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Madonna --> regina muzicii pop
Britney Spears ---> printesa pop-ului
Miley Cyrus ---> idolu' adolescentilor [pop]
Lady GaGa

| Catzelush a răspuns:

Madonna si Lady GaGa!

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Timberlake laughing

| tymo20 a răspuns:

Voi numai deastia afoni stiti? lady gaga si britney spears sunt cele mai paralele cu popul.

| marui08 a răspuns:

Madona, Britney Spearsbig grin

| x0xandra a răspuns:

Britney Spears si Maddona.

| MonkeY a răspuns:

Pai eu stiu doar doua Michael si restul adica ''restul'' ramane a doua din lume

| karakedi13 a răspuns:

Britney Spears este prințesa acestui stil de muzică.winking

| delia_7275 a răspuns:

Lady gaga si miley cyrus

| Noemido a răspuns:

Myley cyrus nu are nici o treaba cu asta asa ca las-o in pace si...Brytney Spears si Madona. Ele domina acest gen muzicalwinking

| florin752010 a răspuns:

Madona.

| loove_5215 a răspuns:

Cu siguranta lady gaga:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai #1 clar MJ. dupa Madonna.Brittney Speres. Justin Timberlake etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber