| floareaalbastraa25 a întrebat:

Idei cadouri pentru barbati?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Păi dacă "bugetul nu are treabă" rezultă că sugestia mea de cadou este perfect validă.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce grad de rudenie, prietenie sau altceva, ai cu acel barbat.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești in bani, nimeni n-ar refuza o mașină tare!

| johnnny123 a răspuns:

Un Porsche 911.

Din moment ce nu dai niciun fel de detalii despre buget, despre natura relației dintre cel care oferă și cel care primește cadoul, despre ce ocazie vorbim și așa mai departe, bănuiesc că orice idee de cadou e binevenită, nu?

| floareaalbastraa25 explică (pentru johnnny123):

Suntem in luna cadourilor, crezi ca ma interesa ceva pentru Paste?!
iar bugetul nu are treaba, voiam doar o idee. laughing) uof uof uof, greu

| johnnny123 a răspuns (pentru floareaalbastraa25):

Păi dacă "bugetul nu are treabă" rezultă că sugestia mea de cadou este perfect validă.

| VoidEternal a răspuns:

Da.