| Prajitură a întrebat:

Idei de desene (eu sa desenez)batting eyelashes Va rog. daca se poate, si o poza. big hug meersi.

3 răspunsuri:
| Prajitură explică:

Mda, ce sa zic Ourano. mersi de ajutor. aia puteam sa fac si eu dar am vrut ajutorul celor de pe TPU.

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Depinde un site cu desene foarte frumoase din care te poti inspira este www.devianart.com Ai putea desena un castel pe marginea stancilor ceva de genul:http://castelulbran.files.wordpress.com/......-vechi.jpg In mare nu prea stiu ce ti-ai dori, dar incearca la site-ul acela si cauti tu ce te intereseaza. Ai sa gasesti sigur ceva. Sper ca te-am ajutat!