| SingleForOne a întrebat:

Ieri am stat toata ziua sa scriu pagini lungi in Word, terminand prin salvarea a ceea ce am scris. Ziua urmatoare cand l-am deschis, totul a disparut.
De ce? Cum pot sa recopar ce am scris?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai degrabă, ai rătăcit fișierul, dacă zici că ai salvat, nu s-a pierdut nimic! Du-te la START, iar în căsuța de căutare, unde scrie "Search programs and files", scrii: →New Microsoft Office Word Document"→See more results
(ex: http://imgur.com/a/hWAfm
Și îți apar toate fișierele, în ordine descrescătoare, pe zile...

Iar, dacă i-ai dat un nume fișierului, atunci îi cauți numele:
Start→ Search programs and files→ X (numele fișierului)→enter

1 răspuns:
| girlonfire56 a răspuns:

Cauta in meniu la recent files