| Sophii a întrebat:

As vrea sa fac o revista pe Microsoft Word si sa o scot pe imprimanta.Deja am scris cateva pagini, dar nu mai stiu despre ce sa scriu. Am scris despre timpul liber, moda si am pus poze. Scriu doar cateva pagini. Ce as mai putea sa scriu la o revista pentru copii? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Smile_3473 a răspuns:

Ai mai putea sa scrii despre muzica. Scrie si tu despre Justin Bieber, Miley Cirus, Hannah Montana, ai vazut ca ei sunt idolii copiiilor in ultimul timp. Poti sa mai scrii si despre animale, poti sa pui niste bancuri(glume) amuzante, poti sa cauti pe net poze cu planse de unit puncte, etc.

Sper ca am fost de folos!

3 răspunsuri:
| Daisy_5316 a răspuns:

Despre jocuri, prietenie, buna purtare, curiozitati cat mai amuzante, chestii de astea care le trezeste interesul.

| BlueSummer a răspuns:

Muzica, jocuri, idei de petreceri, site-uri distractive... ceva de genu asta

| Hubbaa a răspuns:

Pai depinde si de varsta... dar ai mai putea scrie de muzica pentru ca sunt multi copii si adolescenti carora le place mult muzica. Iar la timpul liber daca nu ai scris ai putea adauga despre concerte si locuri in care ar putea iesi cu prieteni.big grin