| fcfgcghgv a întrebat:

Ies cu un baiat care nu vrea sa fie iubitul meu.Stiu ca mai vb si cu altele, dar ne vedem mereu, si stam mult timp impreuna.de fapt iesim mereu, simt ca ii place compania mea.dar nu vrea sa fiu pretena lui.sunt aproape 5 luni de cand suntem"amici".o singura data cand bause mi a spus ca i am intrat la suflet, dar in rest e rezervat.voi ce parere aveti.si va rog nu criticati

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma,dar tu ce varsta ai? Ti-am citit intrebarile si tine sa cred(fara sa iti dau incredere falsa) ca esti inca la liceu(poate nici 18 ani inca). Daca va vedeti de 5 luni e ceva. Tu ai grija la un singur lucru: sa nu aibe o iubita de care sa nu stii(fie la voi in oras, fie in afara orasului/tarii).
Si inca ceva, daca toate astea nu se adeveresc are strict treaba cu varsta ta si ce nu ii poti oferi tu inca.
Asa ca, incearca sa afli de la el/prieteni etc cine este cu adevarat(daca intelegi ce vreau sa spun).
Dincolo de toate s-ar putea sa fie varsta ta la mijloc. Oricum ar fi incearca sa comunici pe tema asta, vezi ce spune.
Succes.