| JvKl a întrebat:

Țigările normale arata bine la fete? Sau cele slim? Mi se par mai bune cele normale gen kent dar mi se pare ca arata urat..

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Este urât să vezi o fată cu ţigara în gură. Văd că deja a devenit un accesoriu la modă pentru unele prinţese.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice femeie care tine o tigara in mana/gura arata dizgratios.

Interesant de ce se apuca unii copii de fumat... ca le sta bine cu tigara in mana... lol, multa minte va trebuie

| T0T a răspuns:

Capacitățile tale sunt sub nivel mediocru. Desigur nu îți vei da seama de ce.

| RobertMoon a răspuns:

Eu cred ca nu intereseaza pe nimeni ce tigari fumezi tu, fumezi ce iti place, spre exemplu eu am vazut fete care fumau Marlboro rosu (eu numesc tigarile astea tigari de cowboy) laughing

| LaughingKarima a răspuns:

Chiar conteaza chestiile de genul asta? Fumezi ce vrei pana la urma, desi, nu prea ii "sta bine" unei fete sa fumeze(parerea mea de nefumator, nu pot suporta fumatorii in general deci nu e doar de fete)