| Duucu a întrebat:

Imaginați-vă scenariul unei vieți perfecte,trăite de voi, desigur.
Ce vă vedeți făcănd?
În ce an sunteți?
Care este ocupația voastră principală?

6 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Sunt o vrajitoare buna, in anul 2023 si ma lup cu demonii.

| Vans a răspuns:

Nu cred că vreau să-mi închipui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Pe scena, alaturi de trupa mea, cantand melodic death/power/folk/symphonic metal.

2. 2020

3. Rocker/Metalist.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mi-as dori sa fiu stomatolog.Ar fi o cariera interesanta.Cu muzica nu ma vad facand ceva, poate doar sa cant de placere intr-o trupa necunoscuta.Nu stiu cat de posibil e ca niste tipi sa accepte o fata intr-o trupa de baieti.
Anul:2030.
Ocupatie:sa ma distrez dupa ce vin de la munca.Sa merg la concerte si sa stau cu prietenii, poate chiar sa imi fac prieteni noi.Nu ma vad crescand copii si avand o familie.

| ellaells a răspuns:

Imi imaginez acum, pentru ca stiu ca viata perfecta nu exista happy

Ma vad pe o insula exotica, tropicala, cu o vila enorma, o gramada de bani...
Ocupatia principala probabil ar fi sa fiu manager pe undeva, fie hotel, fie sa fiu chiar managerul insulei respective... Cat despre ani, probabil peste 5-10 ani, adica pe la 27-32 de ani happy

| Krokodil a răspuns:

Nu sunt adeptu' conceptiei de viata perfecta 'n *** like that.
dar, daca ar fi ceva de genu, m'as vedea cu ceva drujba in mana macelarind la oameni