| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Am o intrebare pentru fete!
As vrea sa va imaginati urmatoarea secventa: Sunteti acasa la verisorul vostru si accidental intrati in camera peste el cand se schimba/cand iese de la dus (whatever) si il vedeti gol pusca.

Care ar fi reactia voastra? adica ati avea un sentiment placut ca i-ati vazut penisul si ati rade? sau v-ar fi rusine sa va mai intalniti cu el?

Chiar as vrea sa stiu opinia voastra in legatura cu acest subiect! happy

P.S: Daca aveti chef de misto va rog sa ignorati intrebarea!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

As cere scuze si as iesi. M-as simti cam penibil dar trece cu timpul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti ceri scuze si nu te uiti... simplu

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Dar sa presupunem ca chiar te-ai uitat, atunci ai avea o reactie pozitiva pentru ca sunteti rude si nu e mare lucru, ai avea o reactie buna pentru ca i-ai vazut "treaba" sau ti-ar fi jena sa te mai intalnesti cu el datorita intamplarii?

P.S: Scuze daca te stresez sau ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii ceri frumos scuze, ii spui ca te simti prost pentru ca s-a intamplat incidentul asta si ii promiti ca o sa fii mai atenta de acum incolo. Daca e de treaba si intelegator nu are de ce sa iti fie rusine de el in continuare. Daca e suparat de intamplarea asta, incearca sa-l eviti, sa nu mai ai motive sa il vezi prea des.

| Kiwibibilă a răspuns:

Baaaaai şi eu care am accesat întrebarea crezând că ţi-ai şi tras-o cu el. Pff păi dacă e numai atât cel mai bine tratezi situaţia ironic, gen data viitoare când îl vezi faci o glumă pe seama lui şi gata.

| NadarraXD a răspuns:

Unde n-ar da Domnul mai multi verisori de astia?laughing Ma uit cu relax, ca e om in pnm, depinde si de reactia lui. dar as rade, cel mai probabil, si-as zice-un "scuze" la vrajeala cu-n d-ala ranjet pervers si-mi vad de treaba linistita

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Mi-ar veni sa ma bag in pamant de rusine(sincer). Daca s-a intamplat, de acum asta e nu ai ce sa mai faci. Oricum, de ce sa razi ca l-ai vazut gol? Poate se simte prost.Nu-i nimic! Tu sa vorbesti in continuare cu el si sa nu-ti fie rusine ca l-ai vazut asa.Doar n-ai facut intentionat.