| gabym20 a întrebat:

Imi cade si mie parul prin parti si nu imi place deloc lucru asta. ma simt neatragator urat. si am doar 15 ai. asa e tata chelcrying( nu stiu cv sfaturi incurajari as astepta de la voi. de catevea luni sunt terminat de viata...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O veste tristă la orizont: amprenta genetică luată de la tată!
Consultă un medic dermatolog.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Folosesti cumva sampon anti-matreata? Daca da trebuie sa il schimbi cu un sampon normal, sau cel mai recomandat ar fi sa mergi la un coafor pentru barbati/baieti si sa intrebi ce sampon ar trebui sa folosesti. Poate e putin mai scump ca cele obisnuite dar merita.Fratele meu a patit la fel.Acum foloseste un sampon recomandat de un specialist, si nu-i mai cade parul. Din contra, acum are parul foarte des si matasos. Sper ca te-am ajutat.happy

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Hmmmmm de la varsta asta... daca vrei sa incerci ceva acasa... fa-ti o masca cu galbenu stiu de ou...doar bati galbenusul si masezi radacina firului de par incet... da nu... exista o solutie la farmacie sau cel mai bun sampon... te duci si u si intrebi daca are vreun sampon pentru caderea parului farmacista trebuie sa stie...

| gabym20 explică:

Mai nu e de la gel nu e de la solutii si fac baie destul de des nu foloessc gel, etc... asta se intampla deorece tatal meu e asa,. asa e felul sa zic. si ma eberveaza la culmea si pot face cv sa mai creasca?

| florentyno a răspuns:

Eu am prea mult daca vrei iti dau eu... ))))))))))) daca vrei niste poze id master_3xample2007

| florentyno a răspuns:

Care vrea ma par ca ii dau eu )))))))

| florentyno a răspuns:

Daca ai grupa de sange a lui taicatu o sa iti cada si tie... du-te si vezi ce grupa de sange ai.