| Sobolan123 a întrebat:

Salut, am windows 7 ultimate si vreau sa descarc pozele de pe un card in pc. Si inainte pe windows xp imi aparea o optiune cu import pe care selectam pozele pe care vreau sa le importez, acum pe windows 7 imi apare aceeasi optiune doar ca nu pot sa le selectez, sa salveaza toate. Cum pot face sa le selectez?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"Importez" asta un cuvant nou in limba romana? De Ctrl+A ca sa le selectezi pe toate ai auzit?

| Sobolan123 explică (pentru K0sti):

Esti prost? unde vezi tu ca poti selecta in cazurl asta? http://postimg.org/image/4zkww9r3t/
http://postimg.org/image/dz6tov7h9/

| K0sti a răspuns (pentru Sobolan123):

Bai Jerry, invata sa lucrezi cu calculatorul, si dupa aia fa pe desteptul!
Te duci frumusel pe card unde ai pozele, dai Ctrl+A sa le selectezi pe toate, dupa care click dreapta si send to...acolo unde vrei pe hdd. Deci care e prostul?

| Sobolan123 explică (pentru K0sti):

Tu! Daca fac prin metoda aia a ta, se sterg poze de pe card.