| any_1555 a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri cu injuraturi va rog frumos. urgent fundita celor mai multe si frumoase :X

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Băgami-aş sufletul în tine/Să mori în braţele mele/Să cerşeşti iubirea mea/Dar să nu-mi ceri inima/Lovite-ar trenul fericirii/Să mergi pe urmele iubirii/Să-mi sugi şi sângele din mine/Aşteptând ziua de mâine

| noktambul a răspuns:

Nu iti dau niciun status: te bag direct in aia a ma-tii! Iti convine? Daca da, inteleg de ce cauti statusuri cu injuraturi. Vrei injuraturi frumoase? Uite aici : te bag frumos si delicat in aia a ma-tii!

| any_1555 explică:

Ptr noktambul eu nu m-am luat de mata dar daca uh ai inceput du-te-n mortii m-ati sugi pl