| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc ceva foarte mult! Si cred in visul meu! Daca imi doresc ceva atat de tare oare se v-a indeplini?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Se va indeplini. dar trebuie sa faci si eforturi.hee hee

| iuliana21 a răspuns:

Da.imp e sa lupti pentru visul tau si sa mergi mai departe orice piedica ti sar pune.
multa bafta

| Silvia a răspuns:

Depinde...si eu vreau sa mai am 5 ani, dar oricat mi-as dori, sigur dorinta nu mi se va implinii [am facut rima!smug laughing]
Dar daca dorinta ta este posibila, cu siguranta ti se va impliniibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu? depinde doar de visul tau sa nu fie unul inposibil si chiar si asa imposibilul poate sa devina posibil....bafta in continuare

| inna a răspuns:

Se va indeplinii, dar trebuie sa crezi, sa crezi cu toata fiinta ta!

| Livianananana a răspuns:

Se va indeplini doar daca incerci tu sa faci sa se indeplineasca nu ai cum sa bati din palme sa se indeplinesca! oricum iti doresc noroc!