| ALexks a întrebat:

Imi merge call of duty modern warfare 2 pe : 2.00 Ghz 2.00 Gb ram palaca video Ati x1550 series plss repede dau funda

5 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Nu

| Skylar a răspuns:

@Kappo lol, inseamna ca e dualcore

| Kappo a răspuns:

Ba da, eu am configuratie mai slaba si merge perfect, la rezolutie mare si detalii la maxim

| Kappo a răspuns:

@Ophiel : Amd Athlon 64 3000+, frecventa nativa 1, 85 GHZ, 1 GB RAM, Gforce Nvidia 6600 PCI-e, 256 MB

| ALexks explică:

La mine nu stiu ce are de la placa video scrisu se vede colorat dar imaginea se vede clara adica scrisu new game se vede colorat si stramb unpic de ajutor va rog happy