| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac jucariile mult, desi sunt adult in toata firea.
Cui ii mai plac jucariile? nu am fost niciodata intr-un magazin urias cu jucarii.

7 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

De ce nu frate.

| fadnox a răspuns:

Hda
chiar ieri ma gandeam, unde am aruncat papusa? o cheama summer era bruneta, am avut o gramada de barbie (alea blonde), o rapunzel, o alba-ca-zapada si o sirena cu parul rosu; daca le-as mai gasi acum sigur m-as mai juca si le-as mai face haine, e frumos

| anonim_4396 explică (pentru fadnox):

Aveam masini, si cu manete, saberlight, niciodata n-am avut papusi, le desfiguram. acum mi s-a pus pata pe ceva de plus de marime naturala.

| fadnox a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu le-am cam dat naibii incercand sa le `machiez` si sa le impletesc parul, le prefer inca, nu zic niciodata nimic

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Si mie imi plac, nu sa ma joc cu ele.Imi place sa le colectionez, sunt foarte multi oameni fac asta si ai fi uimit cat costa unele jucarii vechi.

| anonim_4396 explică (pentru RandyMarsh):

Masinile, imi place o colectie clasica. am avut saberlight. masini cu maneta, chiar vreau sa-mi iau una mare si costa celputin o suta de euro. nu prea sunt de copilasi. sunt nniste papusi foarte scumpe dar de colectie, pentru. adultii pasionati de asa ceva.

| pilifalexandru a răspuns:

Este foarte bine ca inca iti plac jucariile, asta demonstreaza parerea mea ca inca ai suflet de copil.