| Tweety-love-Minnie a întrebat:

Ce mai faceti? Va cer si eu o parere big grin.Eu am 14 ani si sunt inebunita dupa jucariile din plus.Nu sa ma joc sau alte lucruri, dar imi plac. Am foarte multe si inca imi mai cumpar. Mama imi spune ca nu mai sunt de jucarii de plus dar mie mi se par simpatice happy love struck. Uneori chiar am impresia ca pot fi prieteni foarte bunibig grin. Te asculta si nu te tradeaza niciodata laughing.(am glumit). Voi ce credeti? Sa-mi mai cumpar asemenea jucarii sau mai bine sa-mi ascund aceasta mica pasiune pentru jucariile de plus? sadfiti sinceri va rog!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. Tu esti mai fericita cu ele. Poti sa iei cate poti. Sunt fete care pana tarziu in viata nu se pot desparti de ele. Fiecare jucarie inseamna mult pentru tine pentru ca atunci cand ai primit-o ti-a adus putina fericire.

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

E adevarat ca pasiunea asta pentru jucarii (papusi si ursuleti de plus) te poate impiedica la un moment dat sa cresti si sa devii femeie, dar la 14 ani chiar nu ai de ce sa iti faci griji pentru asta. Eu am primit acum 2 ani un urs mare si, cand nu e iubitul meu acasa, are loc rezervat in pat. E ok sa ne copilarim uneori, sa ne mai jucam, pe masura ce cresti, ai sa vezi ca pasiunea asta se va diminua si ii vor lua locul alte preocupari. In locul mamei tale, nu mi-as face griji.

| Tweety-love-Minnie explică:

Nu sunt alterate. si am si eu de cand eram mica :Xbig grin. multumesc de sfat alllinna kiss

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Cam copilaresc.

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi tot ce iti place si te face sa te simti bine tongue!

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Eu... din toate jucariile ce mi-au ramas.este Bocanila un iepuras mare tongue cu care dormeam cand eram micut. Nu o sa uit niciodata serile cand ma apara de bau bau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 27 de ani si am si cum pe cutzu de la 6 ani, poti sa le pastrezi si sa-ti cumperi in continuare atata timp cat celalte componente nu sunt alterate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome! cutzu are 21 de ani, este din plus si este rosu, sta la loc de cinste pe fotoliul din sufragerie.