| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa i spun.Imi este rusine. La ora de sport ea nu poate sa alerge repede. Toti copiii rad de ea numai eun rad. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aratai ca o placi

2 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Lasa rusinea cu ea nu faci nimic happy fa-ti curaj stai pe langa ea da-i de inteles ca iti place, trebuie sa glumesti sa razi mereu cu ea sa o incurajezi in ceea ce ii place happy o va face sa se simta bine sa ii dai incredere in ea este cel mai bine happy

| Sweet_6109 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te apropii de ea, sa vorbiti mai mult si sa o faci si pe ea sa ii placa de tine, sa incerci sa o scoti la un suc, ceva, si printre discutii sa ii spui ce simti; sper ca am fost de folos; fundita?