| XCocaineExcesLovUX a întrebat:

big grin
Am si eu de spus ceva si sper sa ma >ajutati3 Va spun de acum ca imi doresc raspunsuri serioase.
Deci imi place foarte mult de un baiat si nu prea stiu cum sa ii spun.Imi e cam frica.Adica sunt un fel de gen: Merg cu fetele in parc si il vad si parca el se uita la mine asa de dulce kiss dar eu le spun fetelor ca nu il plac pentru ca daca ar sti.ma voi face de ras.Pai sa va spun:ma voi face de ras pentru ca eu le spun ca nu imi place dar cand vor afla va sti toata scoala.Deci imi e teama ca ar putea sa nu ma placa adica sa zicem ca as face asa:
El vine in parc:
Eu-Buna
El-Buna
Eu-Sa stii ca eu te plac foarte tare si ma intrebam daca vrei sa formam un cuplu big grin ce zici?
El:Eu nu te plac.Scuze
Adica de asta imi e frica si in al 2--lea rand imi e rusine sa ii spun...
Ce sa fac? Va rog raspunsuri serioase si clare.Care e cel mai bun raspuns il aleg castigator.big grin
Paa va pup wave

Răspuns Câştigător
| Catiiiiii a răspuns:

Daca le spui prietenelor tale, afla toata scoala? Scuze, dar astea nu sunt prietene. Meriti ceva mai bun. :*

Spune-i sincer ca-ti place de el, apoi flirteaza cu el. O sa se indragosteasca dupa cat va timp ( o saptamana - 2. chiar mai putin ). Ai incredere, o stiu din proprie experienta.

Succes si sa nu-ti fie frica, daca nu reusesti nu-i capat de lume >:d

2 răspunsuri:
| ravens a răspuns:

Buna trebuie sa ai rabdare nu trebuie sa te duci tu, trebuie sa vina el la tine si sa-ti propuna.Cand mai stai cu fetele si trece el zambeste si el te va observa, iar cu fetele nu ai de ce sa te faci de ras daca este simpatic.

| DΣΣΔ a răspuns:

Inainte sa-i zici cal plaki fal u sa te placa daca nu deja te place. cine stie! succes