| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu avem nici o treaba(nici nu stim cum ne cheama); in schimb pot spune ca flirtam unul cu celalalthee hee(adica ne aruncam niste priviri asa mai devil... oare daca l-as saruta din senin cum ar fi? as parea ridicola? laughing eu cred ca da... dar sunt curioasa, oare e bine sa o fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu ridicolă, dar deplasată cu siguranță ai părea. Dacă îți place, du-te și fă cunoștință cu el. De obicei, dacă săruți un băiat pe care nici măcar nu știi cum îl cheamă, ești catalogată drept "ușoară" și nu cred că vrei asta. Băieților încă le place să fie vânători și se plictisesc atunci când fetele "cad" repede.

2 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nu ai fi ridicola dar nu ai face nici bine, multi baieti au obiceiul de a fraierii fetele prin tot felul de gesturii si ele de proaste cad in plasa, eu cred ca mai intai ar trebui sa-l cunosti mai bine si apoi sa te duca capu la saruturi si poate la o relatiehappy

| andu16 a răspuns:

Si atunci ce pot sa fac? ca sa intru in discutie cu el asa din senin mi-ar fi rusine; si in plus nici nu as sti cum sa-l aborde, ca sa nu par ridicolalaughing (din nou laughing ). offfffff baietii astia laughing