| Awkesna a întrebat:

Hey
Tocmai m`am indragostit de cel mai dragut baiat..., deci ca sa va explic asa..., aseara am iesit cu el afara si inca cu un baiat. Dupa care un baiat a plecat acasa, iar celalalt a ramas cu mine.Acel baiat cu care am ramas era de fapt baiatul de care m-am indragostit.
Acesta m`i-a zis ca daca vreau sa ma sarut cu el... m`am saurtat iar apoi el a zis ca a avut niste fantezii sa nu cred alt ceva...
Deci na nu stiu pana la urma de ce s`ar saruta cu o fata pe care nu o place sau? nu inteleg thinking,
Funda+vot cine imi spune de ce a facut asta

Răspuns Câştigător
| thekida14 a răspuns:

Pentru ca baietii mereu fac asa, crede-mabatting eyelashes. Si fara suparare acum. Si eu am trecut prin asa ceva. Baietilor le plac aventurile, si se saruta cu fete doar sa se afle in treaba, dar se saruta cu ele si ca le place. daca nu le-ar placea asa un pic nu ar faceo. Deci te place :*. crede-ma. Poate nu 100% daca la asta te astepti. Dar totusi de place.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru thekida14):

Da are dreptate thekida14...Asa fac majoritatea baietilor deci nu iti face sperante desarte.Eu unul nu sarut o fata daca nu sunt intr-o relatie cu ea.Altii o fac sa isi bata joc sau poate era domnu` Gogu pana la cer si simtea nevoia de o atingere feminina.

| thekida14 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

NuMaJudeca

| thekida14 a răspuns (pentru thekida14):

Am spus unii baieti. poate tu nu te numeri prinite ei. ala esti tuwinking

8 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Pai in cate inteleg,ti-a spus ca a avut "niste fantezii" si apoi"sa nu crezi altceva".
A place pe cineva si a vrea sa fii impreuna cu acea persoana sunt doua lucruri total diferite! Te place daca te-a sarutat(si-a implinit probabil fantezia legata de sarut)dar tu fii fata desteapta si nu iti face iluzii(din momet ce ti-a zis sa nu crezi altceva).
In orice caz,chiar daca iti doresti sa fie ceva intre voi, lasa-l pe el sa faca primul pas!

Exista un utilizator pe acest site, a carui casa a ars in urma cu aproximativ doua saptamani!//...ina-2.html
Il poti ajuta si tu depunand un leu,sau cat iti permite buzunarul, in conturile ce le gasesti la acea postare. Ajutandu-l, putem dovedi ca suntem toti pentru unu! Multumesc!
Conturile unde se pot depune bani pentru Cristi sunt urmatoarele:
Conturi: CEC - RO43CECEC001946270290811, deschis la Sucursala Timisoara, pe numele Milco-Anţoiu Mircea Cristian si la
ING Bank - RO18INGB0000999901356841, deschis la Sucursala Bucuresti pe acelasi nume.

| vipande11 a răspuns:

Pai sunt multi oameni si de multe feluri. Poate i place de tine dar, numa sa "si-o puna" cu tine intelegi? Continua sai faci pe plac si apoi brusc no mai face si daca te cauta el apoi inseamna ca te placewinking joacate cu mintea lui unpic BAFTA

| Awkesna explică:

V-as da aproape la toti funda crying

| thekida14 a răspuns:

Salut
baietii in general se saruta cu fete chiar daca nu le plac. pe romana spus se saruta cu ele doar ca-s "bune" si poate le simpatizeaza un pic, si eu am trecut prin asa ceva si nu am ramas foarte mandra. Dar asta este.

| xDoMo a răspuns:

Atuncia a avut tupeu sati zica ca te place... dupa a fost mai timid dar te place happy.