| SyKo a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu cum sa-i zic asta.Acum 2 luni se uita dupa mine si tot venea dupa mine. Dar acum parca nici nu exist pentru el.Va rog spinetimi ce sa fac.Chiar na-m habar.CREDETIMA!

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Pai trebuie sa aveti prieteni in comun. orbeste cu un prieten comun si pune-l sa se duca la el sa afle ce simte si sa ii spuna si lucruri bune despre tine : Ca esti frumoasa, esti draguta, esti de gasca. Apoi sa il intrebe : Nu vrei sa stai cu ea sa vezi ce draguta este?
Probabil te place si nu stie cum sa iti spuna, de aceea incearca sa te uite.

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Am eu habar...deci sunt genul de baieti de care nu trebuie sa te indragostesti...umbla cu mai multe fete.

| RobertTmroo a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni atunci ai putea sa te interesezi in primul rand ce fel de om este, daca are prietena si dupa aceea sa faceti cumva sa iesiti impreuna cu totii, si asa vei putea sa il mai vezi si vorbind..., sa vezi cum e si in realitate, pentru ca de obicei cand ne place de cineva atunci il/o inchipuim cum vrem noi sa fie aceea persoana.
Iar dupa astea daca tot iti mai place de el, crezi ca merita, vezi ceva si din partea lui, si totusi ti se pare ca nu actioneaza sub nici un fel..., ca sa nu stai asa cum esti acum, sa te framanti, sa te gandesti tot timpul la el "ca oare ce ar fi daca?", poti sa ii spui si in fatawinking, macar asa vei avea un raspuns si vei putea merge inainte indiferent care ar fi raspunsul lui happy.
Stiu ca e mai greu cand trebuie sa ii spui ceva cuiva in fata, dar asta tu vei hotara daca merita sau nu, dupa ce mai afli una alta despre elwinking.
Bafta in toate si alege intotdeauna cu sufletul, astfel nu te vei insela niciodata happy!

| SyKo explică:

Multumesc Barbiii.