| sweetylove a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca ma place. Da semne ca ma place: imi pune mana pe fund, ma gadila... face tot ce ii zic si nu avem secrete.Am mai fost cu acest baiat, insa am auzit ca vrea sa se cupleze cu cineva. Nu stiu daca ma place... Cum sa ma port?

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZzZa_1967 a răspuns:

Comporta-te dragut cu el happy

2 răspunsuri:
| Cappuccinooo a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa fii exact la fel cum te-ai purtat si pana acum. Daca el te place intr-adevar inseamna ca-i place si felul tau de a fi, deci nu cred ca o schimbare in ceea ce-ti priveste comportamentul ar fi cea mai buna idee.
Sper ca te-am ajutat! Pa, pakiss

| eeeeeeeeee a răspuns:

Ti-am mai zis eu...