| onename a întrebat:

Imi place sa ascult foarte mult muzica in engleza. Ce imi place mai mult? Muzica sau engleza?hee hee

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! engleza, dar si muzica, altfel nu o ascultai, sau e pentru a invata engleza mai bine?"-?

3 răspunsuri:
| 4Angëℓ4 a răspuns:

Mie imi place si muzica si engleza.Mi se pare o combinatie perfecte : muzica+engleza :X:X

| yekto a răspuns:

Tie iti place sa manci. cel mai frecvent folosesti lingura si furculita. ce iti place mai mult. lingura si furculita sau mancarea? big grin

| alinutzabebitza a răspuns:

Muzica. Dar varianta in engleza pentru ca suna mai bine?