| Mirela67 a întrebat:

Îmi poate da cineva idei de scrisori pentru copii în care să știe că e de la "Moș Nicolae"?
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Poti sa incepi asa mai prieteneste de parca special lui i-a scris Mosu: Hey salut sunt Mos N si uite m-am gandit sa-ti raspund la scrisoare, nu prea ai fost cuminte sau am auzit ca ai fost cel mai cuminte dar ai facut si cateva boacane, parintii tai te iubesc mult si m-au rugat sa-ti aduc un cadou/niste cadouri speciale, dar trebuie sa le promiti ca vei fi si mai cuminte pana la anul sau ca vei fi un pic mai cuminte pana data viitoare, sunt aici la polul nord la cafea cu Mos Craciun, mi-a spus ca te saluta si el si mai e putin pana te viziteaza si el sau poate vine si el pe la tine/ iti va raspunde si el la scrisoare daca ii vei scrie si de aici incolo poti sa scrii orice legat de orice, nu va cunosc deci nu stiu ce sa mai zic, sa aiba grija de catel, pisica sa nu tachineze animalele sa se joace frumos cu copii de la gradi sau colegii de la scoala daca sunt probleme de genul, inventeaza.
Sa lasi funda daca te-am inspirat happy