| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cine este cel mai frumos cantareti dintre justin bieber si justin timberlake, dar dintre selena gomez si demi lovato

5 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna pai selena este mai draguta ca demi
iar cat despre justin bieber si timberlake parca justin acum hai cat de mult il urasc unii sa recunoastem ca arata bine

| Ramo80 a răspuns:

Justin Timberlake si Selena Gomez. happy

| summergirl25 a răspuns:

1.Justin Bieber
2.Selena Gomez

| ramona57 a răspuns:

Selena gomez happy si demi e draguta... nu stiu pe cine sa spun ca este mai frumos justin bieber este dragut dat justin jumberlake este si mare su dragut laughing)

| nicoleta_1189 a răspuns:

Normal ca justin bieber... si nu-mi place nici selena nici demi dar o aleg pe selena