| JuliaR a întrebat:

Imi poate spune cineva din ce carti sa invat pentru bac-ul la istorie in asa fel incat sa acopar toata materia? va multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Poti sa cauti programa cu materia pe net si apoi sa selectezi din manualele tale sau, mai simplu, intreaba profesorul la scoala.
El nu v-a instruit? E deja tirziu!

| JuliaR explică (pentru michelia):

Cunosc foarte bine programa. As fi vrut sa aflu din ce alte carti as putea citi, nu doar din manualul de la clasa.

| danutyqwe a răspuns:

Amice la romana de exemplu nu te complica prea tare, invata rezumatele, uita'te la filme si garantez ca iei la partea a 3-a minim 20 din 30 de puncte