| Kernyng a întrebat:

Imi puteri spune va rog siteul a unui privat foarte tare de metin2 cu otel king daca se poate la magazine. Arme bune de lv mare de 70 75 80... sa fie ratele macar 700% si sa aiba tot ce v-am spus eu! Care imi zice cel mai bun metin primeste funda!

1 răspuns:
| FineBroAndy a răspuns:

Cel mai tare metin2 privat e metin2 mondial(mondialmt2). Dai un search pe google mondialmt2 si intri pe primul` sau al doilea. CEL MAI TARE METIN GARANTAT!