| ჯpLaNe a întrebat:

(dau funda)Salut TPU ! ce metin2 imi recomandati ? adica sa aiba ratele mari cam 250-300 mazim 350 , sa aiba otel sau king in magazine sau macar dga si scuturile de lv 61 gen united ... sau peste asta un cs misto . si link de download ! multumesc !

Răspuns Câştigător
| NaughtyLaLa a răspuns:

Hmm...Incearca http://www.valmondial.fr/.val mondial.sunt 2 servere. unul care gasesti arme legendare si armuri la shopuri(Ultra Fun/Aragorn).Si Unul mai greu(Fun/Aora). Este server facut de francezi dar sunt multi multi romani si sunt chiar si unii GM romanii.Te da LvL 18 pe cal armat.este super pe Ultra Fun.Te sfatuiesc sa te bagi pe Ultra Fun/Aragorn.

1 răspuns:
| skrol112 a răspuns:

Metin 2 Guabina fundita pls!