| puia111 a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de parole bune va rog.

funda +vot

Răspuns Câştigător
| johnyxus a răspuns:

Pune-ti parole cu combinatii de litere si cifre sunt cele mai grele.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In general, parolele care contin atat litere, cat si cifre sunt mai greu de aflat (dar nu imposibil). Si de preferat ar fi sa nu folosesti un cuvant/ numar care are legatura cu tine, cum ar fi numele, data nasterii sau altceva la fel de simplu.

| єχcєєℓ a răspuns:

Literă mare, cifre și mai multe litere la un loc
Gen:
Lerrrrr33

Aș sugera să-ți scrii pe o foaie ca să nu uiți.

| Biutza13 a răspuns:

Pai...laughing poti incerca astea : telescop, ornitorinc, electrocasnice, benzina, ursulet, carbogazoasa, Samsung rolling on the floor etc. gandeste-te la cuvinte stupide la care nu s-ar putea gandi nimeni!laughing Funda? puppy dog eyes :*