| Matrix123 a întrebat:

Imi puteti da niste subiecte de discutat cu o fata? Niste lucruri care sa ne stârnească interesul la amândoi, sa nu ne plictisim, sa fie ceva plăcut, poate ceva amuzant, ceva sa ne intereseze pe amândoi si sa nu fie plictisitor. (Facem abstracție la "Ai animale?; Sesiuni de shopping", ce jocuri joacă, ce tip de muzică asculta, ce clasa e pentru că le stiu deja)

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca o discutie despre sudura flux vs MIG, pentru structura si chiar ansamblurile exterioare ale caroseriilor ar fi interesanta.
Si de acolo poti dezvolta in MIG cu CO2, CORGON, Argon, tinichigeria pe caroseriile de aluminiu, etc.

| Matrix123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Wow, frate. Habar nu ai sa fii sarcastic cand trebuie. Asa iti rezolvi si tu problemele in viata?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Matrix123):

Da, de cate ori urmeaza sa am un dialog cu cineva, intreb pe TPU ce replici sa dau.
Pe vremea mea, discutiile cu fete nu erau "probleme in viata".

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce ar face fiecare cu 100000 de euro. Ce ati face daca v-ati fi nascut de sex opus.

| Celcestietot a răspuns:

Vorbiti despre contul tau de TPU.

| Vântulalb a răspuns:

Daca ne si spui ce va place fiecaruia in parte, putem gasi subiecte comune. Dar nici despre tine nu stim nimic.

| Crescent a răspuns:

Fiecare fata e diferita in felul ei. Daca o cunosti macar putin, ar trebui sa stii ce subiecte o intereseaza.