| mykymykyutza a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei superbe de desen
FUNDAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Şi mie îmi place mult desenul. Desenez foarte frumos.
În fine.
Îţi recomand site-ul acesta: http://www.dragoart.com/. Pe acest site găseşti modele cum poţi face un superb desen.
Succes!
Pe curând!

10 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Cel mai bun mod de a avea inspiratie e sa pictezi afara.

| EvaneSScence a răspuns:

Tu ai un talent nu? Si nu desenezi ce-ti vine? Uita-te la pictorii importanti si inspira-te eventual.
Nu ideea e superba, ci desenul poate fihappy.
Succes!

| DianaIsHere123 a răspuns:

1.un om stand pe patul lui si privind pe geam;
2.un caine trist stand afara in ploaie;
3.o mama care isi ajuta copilul la teme.....si multe altele...

| TheHeineken a răspuns:

Un peisaj de munte, o casa taraneasca, rasarit la malul marii, cum ninge afara! Bafta

| Lollipop023 a răspuns:

Buna.Pai daca te pricepi la desenat, ai putea desena niste portrete ale unor colegi, prieteni buni, parinti... sau daca nu peisaje de iarna cat tot a nins atatwinking

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Eu am facut o femeie intr o camera..cu o rochie in dungi ...care statea pe canapea cu palarie galena, parul cret..pe care il vei face cu creionul... fata nu i o faci..sa nu te complici podeaua mai multe tonuri de maro si niste perne pe canapea. daca faci cu culorile spuse de mine. poti face peretele din spate un albastu ft inchis ..bafta!:*

| mykymykyutza explică:

Restul idei bune
bafta

| raziii a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa desenezi un brad de craciun langa un semineu....sub el sa fie cadouri si pe semineu niste cismulite...in fata bradului sa fie cativa copii. FUNDA?

| adut2a a răspuns:

Un peisaj de iarna

| elenaole a răspuns:

Buna,si mie imi place foarte mult sa desenez,majoritatea spun ca ma pricep foarte bine la desenat chipul oamenilor,infine cred ca ar fi tare daca ai desena o fata cu o rochie lunga si alba, si cu o floare de cristal in par, noaptea stant pe luna si din mainile ei sa cada fulgi de nea peste oras, iar daca nu te pricepi atat de bine poti desena ceva mai usor cum ar fi un peisaj de iarna, succes! sper ca te-am ajutat happy