| BubbleShoot a întrebat:

Aveti idei pentru ceva desen cu titlul,, natura ne periveste,, am de facut .help.please fundaaaaaaaa

3 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

Pai, in ritmul in care natura se degradeaza datorita omului, ai putea face un desen in care natura se razbuna pe oameni, sau un desen in care sa reprezinti oameni slabi si infometati, care se plimba prin paduri uscate si campii fara iarba datorita ploilor acide, aerul sa fie intoxicat de fum si poluare. Exact opusul frumoasei naturi. De aici se poate trage si subiectul "Natura ne priveste". Culorile sa fie sterse, mate si "triste". Bafta.

| Clank a răspuns:

Am multe ideei, dar cu "noi privim natura" laughing... In locul tau as face o cabanuta singura intr-un varf muntos plin de zapada. Adica o casa pe un deal inalt care sa aiba o priveliste frumoasa asupra varfului muntos. PS: incearca sa faci un rasarit de soare. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Deeateo a răspuns:

Pai ai putea sa faci o campie cu multe multe flori, insecte, copaci si niste copii care se joaca pe acolo.Un soare care zambeste.Asta-i ideea mea sper ca te-am ajutat!