| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cum se numeste filmul? Erau 3 copii, o fata si 2 baieti. Ei aveau puteri paranormale. Cei 2 baieti trebuiau sa se duca intr-o tabara sau intr-o alta lume pentru ca ei aveau puteri paranormale si la intrarea in acea tabara sau lume, nu stiu sigur ce era, erau cei 2 baieti si cu mama unuia dintre ei.Mama nu putuse sa treaca pentru nu avea puteri si fusese prinsa si omorata, cred, de un monstru urias.Mai tarziu, cei 3 copii, mersesera intr-un muzeu pentru ca le trebuiau un obiect.Si in muzeu ei se luptau cu dragonul cu 3 capete. Ei il invinsesera. Dupa mersesera intr-un parc si erau serviti cu prajiturele si acele prajiturele ii faceau sa stea in parc mereu si sa manance prajiturele cat mai multe.
Am vazut putin din film.Cam atat pot sa va spun. Daca stiti de acel film, va rog sa imi spuneti cum se numeste. Funda

1 răspuns:
| JustLiveYourLife a răspuns:

laughing Stiu filmul.L-ai vazut pe HBO.Eu l-am vazut la sibiu.laughingDin pacate nici eu nu stiu cum se numeste.Si cei trei erau copii zeilor.Cautau niste diamante. Daca aflu iti spun cum se numeste.