| Anime_3328 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri asemanatoare jocului metin2? dar sa il pot juca pe tot ecranul calculatorului...pls

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect world e super tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, wow(orkraft) joc si eu si am lv 80.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti pot spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de Shaya nu stie nimeni? un joc care se spune ca e copiat dupa wow si Lineage 2 e un joc cu rasboaie intre 2 regate. Regatul Lumini si Regatul Furii este cu rasboaie pvp jocul ocupa 5 giga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge pe toot ecranu! dar ce metin joci ca speed metin 2 sped e pe jumate ecran si 2 ro e pe toot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://world4us.eu/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Word of warcraft wraft of the lick king

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story, airrival, return of warrior, si cauta pe aeriagames.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si metin2 se poote juca pe tot ecranulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai sub minadreapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon fable, cabal, metin2tim, four story.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silkroad runes of magic 4story calambos cel mai noi joc aparut asemanator cu metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story.winkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mai e si shaiya dar nu e chiar la fel succes cu jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai vezi la google\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 este mai multe feluri de exp: Metin2 Fun, Metin2LcS, Metin2gx, Mt2united, ironju2, etc dar cu download apare si un program numit setup de la care poti sa pui pe fullscren xD!

| xblumix a răspuns:

(fullscreen)de obicei toate jocurile mmorpg au in option fullscreenwinking succesc

| andrey54 a răspuns:

Runes of magic zic

| andrey54 a răspuns:

4 story lineage

| smekerul99 a răspuns:

Ma esti but sau buta rau pai dai la config si apoi dai pe full screen laughing

| smekerul99 a răspuns:

Crede-ma Metin poti sal joci pe tot ecranu dai al config si apoi dai fullscren deci uite si 4story e tare! uite contul meu nu mai joc nume:justinbieber:parola:Romania

| andrei253 a răspuns:

Pai cel mai nou aparut este 4story!

| armanndo a răspuns:

Asemanator lui metin mai e 4 story dar e mult mai tare.

| tipic a răspuns:

Joaca beyond world

| redal a răspuns:

Run magic wow si mai sunt si altele sau daca iti place metinu ia gx si empire sunt servare private si cresti repede eu am 99 pe empire

| laurika a răspuns:

Anime acum au aparut si metin35 si cel mai nou metin2rospeed

| laurika a răspuns:

Anite acum au aparut o multime de metinuri cum ar fi metin35 si cel mai nou matin2rospeed