| Anime_3328 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri asemanatoare jocului metin2? dar sa il pot juca pe tot ecranul calculatorului...pls

64 răspunsuri:
| sinoaiandreiceld a răspuns:

Da am undaspuns
scre pe google
4story

| sfermo a răspuns:

Tati.umbli la setup.si ii dai pe fullscreen si o sa fie pe tot ecranul succces

| un ingerash a răspuns:

Fiesta.il poti downloada pe google scrii mmorpg si intri si bagi download fiesta.simplu si eficient

| EmyBha a răspuns:

Buna... Sunt foarte multe jocuri pe care le poti juca dar eu acum nu ti le dau pe toate : 4Story, Metin2 Arena, Metin2 Adventure, Lunaris-online, Drakensang Online, Runes of Magic, Sabia din Lumea Noua si multe altele. Sper ca te-am ajutat :*