| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Imi puteti spune niste site-uri cu compuneri?

Răspuns Câştigător
| Bya_5208 a răspuns:

Maa` tu ala "anonim" stii cevaa...iti zic eu ca pentru a face o compunere reusita ai nevoie de surse --> site-uri care sa contina compuneri, demontrari, etc. Iarr "sweety" a pus intrebarea aceasta pentru a fi ajutataa, nu pentru a fi jicnita. In fine. Ideea e ca, pentru a face o compunere reusita iti trebuie niste surse! Sa tii minte astawinking happy

2 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic explică:

Mi-ati fost de mare ajutor... ce sa zic. Mai bine nu va mai chinuiati sa scrieti daca tot nu ati zis ceva folositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti proasta