| asdffghjjkl a întrebat:

Imi puteti spune va rog cat mai multe nume de fete si de baieti haioase?

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Pardalian, Safocle (baieti) si Letza, Fegla (fete)

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Janitza, Costica, Floarea, Iacintalaughing, Nana, Fruntelata, Buca, Bulan, Sfarc, Hitlerrolling on the floor), Si in final cu aplauze, mii de aplauze... William coilung laughing))

| Klara a răspuns:

Camila Hipocrate
Stamate-Mistok Ovidiu
Buca Diogene
Menghelescu Vasile
Bounegru Demostene
Vacagrasa Virginica
Sava Superman
Linguraru Holocaust
Linguraru Monamur

| kaya a răspuns:

Nume de fata care l-am intalnlit haios e Mariuca, Fanica, Licuta, Dorina, in rest ar fi Marghioala, Frasana, Petruta.
De baieti:Vasilica, Gicuta, Gogu, Gigel, si cam atat big grin

| darkeyes a răspuns:

Costel
Ghitza
Cioaba
Leana
Ileana
Tanti laughing
Ionel
Vasile
Grigorie
Gica
Laba
Partan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fidolica, Parascovenie Paraschiv, Mardare Mardaria, Boubatrin Ion, Mantarosie Claudiu, samd.