| IoanaIonuca a întrebat:

Imi recomandati un deodorant/antiperspirant bun? Care sa tina cateva ore? Folosesc Dove si e "apa de ploaie" ca sa zic asa

5 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Ai incercat piatra de alaun? Daca nu, recomand. Este foarte buna ca deodorant, are efect antibacterian, calmeaza orice iritatie.

| GoldenZenith a răspuns:

Rexona. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rexona men cobalt dry stick, tine toata ziua. Il folosesc de cand sunt mica, n-am simtit nevoia sa incerc altceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folostesti antiperspirant spray este mult mai bun decat cel solid (Rexona, Nivea si Dove e bun, nu stiu de ce nu iti place)

| justanotheruser99 a răspuns:

Daca deodorantul nu te ajuta, incearca piatra de alăun. O găsești la plafar.