| cristina1983 a întrebat:

Imi spuneti daca stiti camine ieftine in Bucuresti.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Caminele facultatii de care faci parte (banuiesc ca esti studenta) sunt cele mai ieftine si cele mai rentabile. In rest, viata la Bucuresti este destul de scumpa. Caminele private nu intra in discutie, deci iti ramane doar sa stai undeva in chirie daca la camin nu esti primita.

| cristina1983 explică (pentru AFR81):

Am o intrebare unde pot sa-mi continui studile pana in 12 si sa dau bacalaureatul ca eu deja am 11 clase imitrebuie dor 12 clase?