| ZapaciLaa a întrebat:

Imi spuneti si mie ce trebuie sa contina un curriculum vitae la un elev?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Nume, prenume, studiile pe care le ai(u scrii cate clase ai si unde le-ai facut), lb straine cunoscute si la ce nivel, hobby-uri, mai multe.scrie pe google si iti va da multe exemple dupa care te poti ghida

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii si daca ai participat la concursuri din domeniul scolar sau extrascolar si daca ai obtinut rezultate si premii
sa scrii daca ai participat la olimpiade scolare si cand si daca ai reusit sa obtii un anumit loc de fiecare data
sa scrii care este materia ta preferata si nota cea mai buna de cand esti eleva si la ce materie a fost obtinuta (nota si medie)