| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie coduri de gems la ourworld pe luna aceasta si unde sa bag codurile de flow si poate imi spuneti si cateva coduri de flow si stiu ca sunt cam insistenta dar ma ajutati si pe mine sa ajung la un nivel mai mare ca sunt doar a 20. Si asta nu e obligatoriu doar daca vreti imi spuneti

Răspuns Câştigător
| elena_4927 a răspuns:

Cod de gems de saptamana asta =E121-B083-EBFB-CA8C
coduri flow=test-mode 42, cryptobiologist
codurile de flow se baga pe rand acolo unde vorbesti.

10 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pao codurile de flow is:test-mode 42 si cryptobiologist (sunt in fiecare zi) iar alea de gems se dau in fiecare luni le poti gasi pe last cookiebig grin sh merg numai o datawinking

| April27 a răspuns:

Codurile de flow sunt: test-mode 42, cryptobiologist (scrii jos in fiecare zii la ora 10 dimineata sau mai mult) si daca vrei coduri le gasesti pe last cookie:d sau du-te pe google si scrie download ourworld toolbar iti zice cod 10 gems in fiecare zi

| Merigirl a răspuns:

Ce au spus celelalte fete trebuia sa scriu si eu asa ca nu ma mai obosesc.happy

| Merigirl a răspuns:

Codul de luna asta este E6FB-A87D-508D-263E.

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Cand am pus intrebarea era iulie dar daca dati in alta luna sa spuneti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa iei codurile lunare si saptamanale trebuie sa intri pe last cokie.Eu pe ourworld sunt level 21, ca sa afli despre codurile de flow trebuie sa intri pe Happy World Test-mode! O si imediat imi fac si eu cont pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz dar am si eu o intrebare: e o anume ora la care trebuie sa bagi codul de gems?
app pe ourworld sunt CoolGirl18 si am lvl 30 big grin kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App stie cineva codu' de luna asta big grin
:*

| sweerty a răspuns:

scuze pai deschizi for free si dai cupon si scrii in dreapta acolo cotul cu paste de pe un sait nu stiu care-l gasesti baftha