| Roxu a întrebat:

Imi spuneti si mie, va rog, un substantiv propriu care incepe cu U si contine literele a, e, i, o, c, n, m? Va rog frumos:X. asa de curiozitate:O, multumesc:X

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Unioceam.nu cred ca existathinking

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai ai curiozitati din astea?

| Flav a răspuns:

Nu! Da-i drumul la scoala! Paaaa!

| Roxu explică:

straight faceVai dar va cam deranjat intrebareastraight face... scuzestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ai asa o curiozitate?raised eyebrows Asa ti`o venit aiurea, moca in minte literele a, e, i, o, c, n, m?straight face Doamne fereste!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam ciudata daca pui asemenea intrebari laughing. Dar eu trebuie sa fac o propozitie cu bustean sa fie substantiv propriu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:d bravo mie ca sunt ciudata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:d bravo mie ca sunt ciudata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unicoae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trebuie sa fac o propozitie cu cuvantul busteni ca fiind substantiv propriu! cine ma ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu este greu imi pare rau