| AnnaGrohl a întrebat:

Vreau si eu un prenume( sau mai multe) ce contine literele n si r! funda happy

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Dar nu ai unul deja de la mama si tatal tau...

| TuRneR01 a răspuns:

Ramona, Raluca, Radu, Gheorghe, Roxana
Nica, Nicolae, Nelu, Cristian, Valentin, Costin (funda)?

| Madallina3 a răspuns:

Nume de fete

Ramona
Raymond
Ramina
Reggine
Regina
Renata
Rene
Rhianna
Robertina
Roxana
Roxena
Romana
Romanita
Romanitza
Romina
Rona
Rosalinda
Rosanna
Roseline
Roxanne
Rocsana
Rocsena
Ruxandra
Narcisa
Nora

Nume de baieti

Radovan
Ramon
Randolf
Raymond
Razvan
Reynold
Roland
Roman
Romano
Romulus

fundita?

| Miruu12 a răspuns:

Mirunabatting eyelashes {ca pe minee laughing},Carina,Corina,Alexandra,Rebeca,Briana,Narcisa happy,Alina,Andreea{ca pe mamabatting eyelashes},Constantin,Alexandru,Razvan,Patrik, Marin, Miron{varianta mea barbateasca rolling on the floor}, Sorin, George ETC.

| Rebbeccca a răspuns:

Rebeca, Raluca, Roberta, Ana, Clara, Carla, Selena, Maria, Ioana... etc. Sper ca te-am ajutat. Justin, Norman... Nailyn, Angelina, Angy.